04073, м. Київ С.Бандери,34А
ТОВ «ВМК Київ»
Поштова адреса: 04073, Україна, м.Київ, пр-т. С.Бандери, 34А

тел.: (044) 339-90-99


e-mail:

Товариство з обмеженою відповідальністю «ВМК Київ», головним акціонером якого є компанія Black Red White S. A., є її єдиним офіційним представником на меблевому ринку України. 

Компанія Black Red White S. A. була заснована в 1989 р. На сьогоднішній день - це найбільший виробник меблів в Польщі. Продукція компанії експортується в більш ніж 20 країн світу, в тому числі в США, Канаду, Німеччину, Австрію, Бельгію, Норвегію, Швецію, Ізраїль, Хорватію, Болгарію, Грецію, Угорщину, Словаччину, Чехію, Румунію, Боснію і Герцеговину, Росію, Білорусію, Литву, Латвію, Естонію, Казахстан і Україну. 

Меблі, представлені брендом Black Red White, розраховані на споживача із середнім рівнем достатку. Вони позиціоновані на українському меблевому ринку як найоптимальніше співвідношення ціни та якості. Наш асортимент – це меблі для будь-якого приміщення дому чи офісу: кухні, спальні, вітальні, дитячі, передпокої, робочі кабінети. Завдяки доступній ціні, величезному асортименту (більш ніж 3500 найменувань), різноманіттю стилів від класики до модерну, меблі Black Red White користуються значним попитом. Крім того, широка сітка складів по всім регіонам України (Дніпропетровськ, Донецьк, Одеса, Київ) дозволяє здійснювати поставки кінцевому споживачу в 2-х денний термін, при наявності товару на складі. Центральний офіс компанії "BRW Київ" - управління, відділ логістики, та відділ маркетингу - знаходяться в Києві, за адресою вул. Сурікова, 3.

Річна інформація емітента цінних паперів за 2014 рік
15.04.2015

Особлива інформація емітента
20.04.2015

Річна інформація емітента цінних паперів за 2015 рік
12.04.2016

Почніть вводити і натисніть Enter для пошуку